Rolety tekstylne

Rolety tekstylne doskonale chronią wnętrze przed nagrzaniem. Do różnych typów stolarki okiennej możemy dostosować różne systemy roletowe.

  • Roleta w systemie TRIOLA jest przeznaczona do małych okien, cechuje ją prostotą konstrukcji i montażu, który można wykonać samodzielnie. Ray Ban Sunglasses Wolno wisząca tkanina na małej rurce nawojowej wyposażona jest w linki prowadzące i mechanizm koralikowy. Do tego systemu ray ban sale możemy zaproponować uchwyty bezinwazyjne, które eliminują potrzebę nawiercania okna a dodatkowo są łatwe w montażu Cheap Jerseys i ray ban outlet demontażu.
  • Roleta tradycyjna to elegancka roleta do większych powierzchni z tkaniną wolno wiszącą i mechanizmem łańcuszkowym und z wykończeniem w postaci ozdobnej falbany. Roleta tradycyjna może być wykonana na rurze o przekroju 32 mm aby zniwelować ugięcie tkaniny przy dużych szerokościach.
  • Roleta w systemie „PASIONATA” z kasetą i prowadnicami to obecnie najlepsze rozwiązanie do okien z szybą zespoloną. Kasetka półokrągła o małych gabarytach mocowana jest do ramy okna a prowadnice przyklejane do listew przyszybowych. Jest to najmniejsza kaseta dostępna obecnie na rynku co ułatwia otwieranie okna i eliminuje problem uszkadzania glifu okna. Prosty mechanizm z hamulcem pozwala zatrzymać tkaninę w żądanym położeniu bez potrzeby mocowania koralika o dodatkowe uchwyty. „PASJONATA” jest najchętniej kupowaną roletą z całej oferty.
  • Rolety rzymskie i weneckie to obecnie bardzo modne rozwiązanie nawiązujące swym charakterem to stylowych ozdobnych wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo rolet firmy „FABER”, z tkanin bawełnianych, lnianych i poliestrowych ze sterowaniem koralikowym. UWAGA: rolety rzymskie wykonujemy również z tkanin powierzonych przez klienta. Istnieje możliwość zamówienia u nas również innych elementów wystroju wnętrza takich jak: zasłony, firany, narzuty, poduszki, lambrekiny łącznie z projektem architekta wnętrz. Zapraszamy na stronę „ZASŁONY”.
  • Plisy to nowoczesny rodzaj żaluzji wykonanej jordans for sale z tkanin poliestrowych, które możemy zastosować do okien o różnym kształcie: owalnych, trójkątnych, trapezowych. Sterowanie żaluzją plisowaną dzięki systemowi linek bocznych jest możliwe zarówno z góry ECHOCARDIOGRAPHY, na dół jak Cheap Jordans i odwrotnie. Cheap Ray Ban Sunglasses Firma „FABER”, której wholesale football jerseys jesteśmy dystrybutorem posiada w ofercie tkaniny o różnym stopniu zaciemnienia, również z Cheap Jerseys warstwą ochronną odbijającą promieniowanie UV.

Do rolet tradycyjnych i rzymskich oferujemy również automatykę „SOMFY”, co jest istotne przy operowaniu dużą ilością osłon w cheap jerseys china pomieszczeniu.

Zapraszamy do biura gdzie mamy stałą ekspozycję wyrobów i katalogów tkanin. Zapewniamy bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż.